.

.

New
USB Тип C Женски Микро USB Машки Адаптер Приклучок Тип-C до Микро USB 2.0 Адаптер за полнење за Samsung Xiaomi Huawei Телефон

USB Тип C Женски Микро USB Машки Адаптер Приклучок Тип-C до Микро USB 2.0 Адаптер за полнење за Samsung Xiaomi

DEN 68.00
DEN 105.12

Количина на стоки
Достапно

Тип C Женски Микро USB Машки Кабел Адаптер Конвертор за Macbook One Plus 2 ZUK Z1 Тип-c Usb-в в Адаптер Конвертор
Спецификација :
Бренд нови
Компатибилен со : USB 3.1 Тип-C Connector : Поврзување за Xiaomi Mi4 C, за Samsung Галакси Забелешка 5,
за Macbook за да префрлувате податоци или да наплатат
Конектор 1 : Micro USB Машки.
Конектор 2 : USB 3.1 тип C Женски
Боја : Црна, Бела
Високо-квалитетни материјали се обезбеди сигурност и да се обезбеди superspeed полнење и пренесување на
Пакет се вклучени :
1pc x Микро USB Машки да Типот C Женски Адаптер Податоци

Карактеристики на стоката

боја:
Црна
Големина:
2cm
Тип:
Micro USB НА ТИП В
Бренд Име:
antirr
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Пакет:
Пакет 1
Конектор Б:
Тип-В
Тежина:
2g
Пакет:
No
Број На Модел На:
Micro USB НА ТИП В
Пол:
Машко-Женски
Надворешен Извор На Енергија:
No
Конектор A:
USB
Засилувач:
No
Модел:
ype-C 3.1 USB 3.1 Тип C Кабел Adpter
model1:
Адаптер за SONY, LG, Nokia, Samsung, HTC
model2:
Тип-C До Микро USB 2.0 adaptador
model3:
Micro USB на Тип C Адаптер
model4:
Тип C до Микро USB Адаптер
modeel5:
Погоден за Nokia N1 Таблета Macbook Xiaomi
model6:
за Letv мобилен телефон Nexus 5X 6P LG G5
model7:
Паметен Мобилен телефон уред со микро usb порт
модел 8:
Поддршка трговија на Големо и мало-продажба се Откажат превозот
model9:
USB Тип C Женски Микро USB Машки Адаптер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат