.

.

New
4pcs Оригинални HIWIN линеарна водич страната имајќи го лизгачот блок HGW20CC Превоз за HGR20 линеарна водич железнички

4pcs Оригинални HIWIN линеарна водич страната имајќи го лизгачот блок HGW20CC Превоз за HGR20 линеарна водич

DEN 6432.00

Количина на стоки
Достапно


4pcs Оригинални HIWIN линеарна водич страната имајќи го лизгачот блок HGW20 CC Превоз за HGR20 линеарна водич железнички
Модел : HGW20 CC
Количина : 4pcs HGW20 CC блок
Оваа лизгачот блок HGW20 CC е соодветен со HGR20 линеарна водич шини.
Оваа цена е не вклучувајќи линеарна водич шини.
Пишете ми ако ти треба било посебни барања.

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
hgw20cc
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат