.

.

New
Авто Падина Метар Ниво со Висока прецизност Автомобил Возило Declinometer Тебе Вграден LED Автомобил Компас Inclinometer Агол

Авто Падина Метар Ниво со Висока прецизност Автомобил Возило Declinometer Тебе Вграден LED Автомобил Компас

DEN 697.00
DEN 871.20

Количина на стоки
Достапно


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Со слободен ротација тип, неговиот висок степен на чувствителност, обезбедување на наклонот и склоност. Научете условите на патот, зголемување на безбедноста на сообраќајот. Ергономски дизајн, прилагодлив агол на гледање, парична казна изработка. Тоа може точно да покаже точната степен спуст, тешка. Детали може да се лоцира агол на наклон на лево или десно. Прилагодливи стојат можат да бидат инсталирани во било која позиција, онолку долго колку што може да се задржи рамнотежата. Вграден LED светла. Практична и издржлива.
Спецификација : Материјал : ABS+ПММА Големина : Како слика покажуваат Точност : ± 2 °
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Посветена Патека Инструмент
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми.Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
sikeo
Главен Материјал:
Пластични Влакна
Објектот Тежина:
133g
Име На Модел:
14336
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат