.

.

New
50pcs/многу Нови Убави Lip Balm Цевка, Жолта Празни Кармин Шише, Пластични Симпатична Банана Форма Шминка Алатка, Создаден Diam 12.1 mm

50pcs/многу Нови Убави Lip Balm Цевка, Жолта Празни Кармин Шише, Пластични Симпатична Банана Форма Шминка Алатка,

DEN 2747.00
DEN 3051.84

Количина на стоки
Достапно


50pcs/многу Нови Убави Lip Balm Цевка, Жолта Празни Кармин Шише, Пластични Симпатична Банана Форма Шминка Алатка, Создаден Diam 12.1 mm
Материјал : ПП
Боја : Жолта
Создаден Diam 12.1 mm
Тежина : Околу 17.1 g/pc

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
12.1 mm
Материјал:
PP
боја:
Жолта
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат