.

.

New
Дигитална Камера Торба За Sony RX100 RX100M2 М2 М3 М4 М5 RX100III RX100IV RX100V HX50V RX100 HX60 HX80 HX90 HX30 WX500 Камера Маска

Дигитална Камера Торба За Sony RX100 RX100M2 М2 М3 М4 М5 RX100III RX100IV RX100V HX50V RX100 HX60 HX80 HX90

DEN 384.00
DEN 412.80

Количина на стоки
Достапно

5x 13cm
Компатибилен со : За NIKON COOLPIX S9900 S S9800 S9700 S S9600 S9500 S9200 S9000 S8200 P330 P340 A900 заштитна маска За Canon G12 G15 G16 G9 X G7 X G7 XII G1 XII SX620 SX710 SX720 SX730 SX260 SX275 SX280 SX120 SX150 SX160 За Fujifilm Fine Pix X70 XQ2 XF1 XF2 XQ1 Z100 Z115 Z200 Z250 Z300 Z700 Z707 Z808 L50 L55 JV150 JV155 JV205 JV255 За Sony RX100 M2 M3 M4 M5 RX100 III RX100 IV RX100 V HX9 HX50 V RX100 HX60 HX80 HX90 HX30 WX500 Забелешка : ве молиме да ни остават порака за вашата камера модел,така што ќе може да се провери пред пратката. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Испорака :
1. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.
Спецификации :
100% градник пронајде нов и висок квалитет
Модерен и уникатен дизајн
Мрежа ткаенина рамо торбичка за дигитална камера
Прилагодливи рамо, рака за вашиот лесно и практично користење
Мека обвивка обезбедува голема амортизирање ефект
Заштитете го вашиот камера од оштетување, прашина и гребнатини
Надворешни Димензии (H x Lx W) : 11x 7x 14. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Ви благодариме за разбирањето! За Sony RX100 M2 M3 M4 M5 RX100 III RX100 IV RX100 V HX9 HX50 V RX100 HX60 HX80 HX90 HX30 WX500
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Враќање/Поврат :
1. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Пакет Содржина :
1 x Рамо, Рака
1 x Камера Случај
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии.

Карактеристики на стоката

Боја:
црна боја
Материјал:
Најлон
Употреба:
Универзална,Батерија,Точка И Пука Камера
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
дигитална камера торба
Тип:
Камерата Кеси
Стил:
Чанти
Бренд Име:
HuWANG
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат