.

.

New
Корејски Прозорец Завеси Дневна Соба Цврсти Бои Луксузни Tulle/Чиста +Затемнување Завеси за Спалната соба Прозорец Скрининг Panel

Корејски Прозорец Завеси Дневна Соба Цврсти Бои Луксузни Tulle/Чиста +Затемнување Завеси за Спалната соба Прозорец

DEN 2193.60

Количина на стоки
Достапно


Ако одлучите да се Прилагоди на Големината, ве молиме да го прочитате следниот текст
(Прилагодено цена е само за 1pc 100cm ширина, било која висина се помалку од 270cm е иста цена)
За кориснички завеси, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие цените.
(ако сте треба само ткаенина без шиење, ве молиме контактирајте со нас)
Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата и tulle.
2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.
3. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.

Карактеристики на стоката

боја:
Зелена, Сина, Розова, кремасто бела
Големина:
Customized Size, W150 x H250cm, W200 x H250cm, W250 x H250cm, W300 x H250cm, W350 x H250cm, W400 x H250cm
Обработка:
Кука, Род Џеб, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Број На Модел На:
Завесата
Бренд Име:
MELUNMHOM
Шема:
Предиво Обоена
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Стил:
Корејската
Тип На Објект:
Завесата
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
забелешка:
можеби ќе треба два компјутери
Пакетот Вклучува:
1X Крпа+Tulle Завеса Panel
Материјал:
Полиестер
Стил:
модерната завеса
Appplication:
Дневна соба, спална соба
Ширина:
2~3times of the window width
ДАНОК:
Купувачите Одговорност
сопствени направени:
Контактирајте со нас
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат