.

.

New
Нов Подарок 3 USB Плазма Топката Електростатско Сфера Светлина Кристал Светилка Божиќ Партија Подарок

Нов Подарок 3 USB Плазма Топката Електростатско Сфера Светлина Кристал Светилка Божиќ Партија Подарок

DEN 954.24

Количина на стоки
Достапно

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Убава комбинација на неонски гасови кои помагаат да се создаде плазма и неонски биле споени за да се формира визуелен празник
Постојат четири пипалата на дното на база, да носат превенција
Материјал : пластични + стакло
Топка со дијаметар : 3 инчи
LED боја : црвена, виолетова, бела
Напојува преку USB ( вклучен ) или 4 х АА батерија ( не се вклучени )
Напон : DC 5 V Енергија : Switch,Допир
Пакет Содржина : 1 x LED Плазма Свет Светилка, 1 x USB Кабел
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Мали плазма orb во центарот служи како electrode, кој обезбедува висок напон, струја. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Испорака Методи :
1. На енергија предизвикува електрони да бидат одземени од гасовите, оставајќи зад себе позитивно наелектризирани јони во електричен проводници за животната средина.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ви благодариме!
. Неверојатно!
Главни Карактеристики :
Уживаат изненадување кога електрична енергија го следи вашиот прст совети низ 3 инчен стаклена топка
Се донесе назад во 80-тите и осветлувањето за моменталната во вашиот прст совети
Совршена декорација за домови, партии, кафе, кафе-барови, ресторани, итн. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Нов Подарок 3" USB Плазма Топката Електростатско Сфера Светлина Кристал Светилка Божиќ Партија Подарок Опис : Ова е еден допир-чувствителни LED плазма топката светлина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Молња е создаден од висока фреквенција струи дека stream во рамките на гасови заробени во внатрешноста на стакло сферата на релативно ниски притисоци. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас.

Карактеристики на стоката

Wattage:
0-5W
Стил:
Новина
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Вклучени:
No
Бренд Име:
IKVVT
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,CCC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Напон:
12V
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Број На Модел На:
ХЛ-5
Тип На Батерија:
AA
Гаранција:
1 години
Напојува со:
USB ( вклучен ) или 4 х АА батерија ( не се вклучени )
Тип:
Атмосфера,Светилка,Ноќ Светлина
Материјал:
Пластика,Стакло
Led боја:
Црвена, Виолетова, Бела
Број На Модел На:
LED Плазма Земјината Топка Светилка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат