.

.

New
VANKARING 2018 нова мода лето влечки nubuck кожа концизен жените гладијатор сандали со висока qulaity фустан партија секојдневен чевли

VANKARING 2018 нова мода лето влечки nubuck кожа концизен жените гладијатор сандали со висока qulaity фустан

DEN 1924.00
DEN 3562.56

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Горниот Материјал:
Крава Велур
Број На Модел На:
02
Сандала Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Моден Елемент:
Плитки
Шаблон Тип:
Геометриски
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Бренд Име:
vankaring
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума
Назад Контра Тип:
ОТВОРЕТЕ
Високи потпетици:
4cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат