.

.

New
8*Рокер Оружје За Citroen Synergie 22, U6 1994-2002 MPV 2.0 HDI 090369

8*Рокер Оружје За Citroen Synergie 22, U6 1994-2002 MPV 2.0 HDI 090369

DEN 1680.00

Количина на стоки
Достапно


ОЕМ дел# :
ЗА FIAT 9651263580
ЗА FORD 3 M5 Q6564 BA
ЗА FORD 1255011
ЗА PEUGEOT 0903.J4
ЗА PEUGEOT 0903.60
ЗА PEUGEOT 0903.69
ЗА SUZUKI 12841-67 J01-000

Карактеристики на стоката

Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
0903.60 0603.69 9651263580
Име На Модел:
090360,090369,9651263580,
Објектот Дијаметар:
2inch
Бренд Име:
NSGMXT
Објектот Ширина:
1inch
Зафатнина:
9651263580, 1255011, 3M5Q6564BA, 090360, 090369
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
0903.60 0603.69 9651263580
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
8*Рокер Грб
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат