.

.

New
10pcs големи димензии 35*22*8мм Окцето со Миење Кожа Занает Поправка Grommet за чевли кутија ранец

10pcs големи димензии 35*22*8мм Окцето со Миење Кожа Занает Поправка Grommet за чевли кутија ранец

DEN 283.20

Количина на стоки
Достапно

10pcs големи димензии 35*22*8мм Окцето со Миење Кожа Занает Поправка Grommet за чевли кутија ранец
Надворешниот дијаметар : 35mm Внатре дијаметар : 22mm.
висина : 8mm
материјал : метал
Боја : никел боја
Количина : 10pcs

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Обликот:
Круг
Техника:
позлата
Големина:
35*22*8mm
Материјал:
Метал
боја:
никел Боја
Надворешен дијаметар:
35mm
Внатре дијаметар:
22mm
Употреба:
облека, прибор
Количина:
10pcs
Висок:
8мм
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат