.

.

New
Висок Квалитет IEC 320 C7 C8 продолжени кабли, 8 машки за женската моќ линија 1.8 М,1PCS,6ft

Висок Квалитет IEC 320 C7 C8 продолжени кабли, 8 машки за женската моќ линија 1.8 М,1PCS,6ft

DEN 122.00
DEN 136.80

Количина на стоки
Достапно


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис на производот C7-C8-180 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 2*0.75 мм⊃2; кислород-free) бакарна Напон : 125-250v Боја : Црна Кабел Должина : 6ft(1.8 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел
`

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
C7-C8-180
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Индустриска Опрема
Женски Крајот Тип:
IEC
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
IEC 320
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат