.

.

New
Адвокатско Bodybuilding Тесни Резервоарот врвот 2018 Нови памук ракави т кошула Човек спортски сали, Фитнес вест Секојдневен Комбинација Жила облека

Адвокатско Bodybuilding Тесни Резервоарот врвот 2018 Нови памук ракави т кошула Човек спортски сали, Фитнес

DEN 374.00
DEN 623.04

Количина на стоки
Достапно

* Работи секој проблем што сте се сретнале во кратко време ПОБРЗО и да направи се што е во дофат да ги реши ,да се потрудиме да ги споделите со секој клиент бидат задоволни со нашите предмети и услуги. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа. * Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ние сме професионални продажба на Мажите крпа.Бидејќи секој човек е тип на тело е различен, ако не сте сигурни која големина да се избере, ве молиме слободно контактирајте со нас ! Забелешки 1. * Нашата работа е да се направи вашето купување се грижете се-слободен искуство. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. За Превозот 1). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. Или контактирајте со нас однапред. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. * Ние работиме многу напорно за вашиот 100% позитивни повратни информации. Повратна информација * Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Известување 1. Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Продавачот Ветување * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно.

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
YF-3380
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Herringbone
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Бренд Име:
GLOBESKY
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат