.

.

New
1 Парче Рачно Изработени Corsage Свадба Материјали Сончоглед Младоженецот Boutonniere Невестата Деверуша Врвка За Околу Рака Цвет Вештачко Цвеќе

1 Парче Рачно Изработени Corsage Свадба Материјали Сончоглед Младоженецот Boutonniere Невестата Деверуша Врвка

DEN 216.00
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Рачно Изработени производ,тоа е многу Убаво за вашата свадба/партија/матурска,и др. *Предмет Тип : младоженецот boutonniere/рачен зглоб цвет *Пакет Количина : 1piece *Бои : како на слика *Материјал : вештачки цвет *Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика и рачно изработени, објектот може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Најава-како да се цел
Превозот начин :
Нема Следење на број за мали цел( цел цена ), предизвика тоа ќе се зголеми вашето купување цена, ние само се обидуваме да понуди најдобра цена за вас.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/ Преку продавачот превозот начин-следење на број може да проверите само информации во продавачот' земја, нема информации во купувачот' s земјата.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот.
Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1. да се обезбеди целосна име.
2. Пакет треба долго време, тоа е подобро да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.( ако изберете Продавачот за Испорака Метод , НЕ ОТВОРЕН Спор во Рок од 60 Дена ,благодарение )
Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание.
1. Повеќето пакет треба 20 до 50 дена, но неколку пакет потреба од 70 до 90 дена, тоа е нормално.
2 .100% Предлагам да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
PLYUGO
Број На Модел На:
GB10044
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
сончогледот
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Тип На Објект:
свадба boutonniere/зглоб цвет
materail:
вештачко цвеќе
Количина:
1 Парче
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат