.

.

New
Висок borosilicate стакло мерење на цилиндар,Капацитет 100ml,Дипломирал Стакло за Лабораториски Цилиндар

Висок borosilicate стакло мерење на цилиндар,Капацитет 100ml,Дипломирал Стакло за Лабораториски Цилиндар

DEN 124.00
DEN 141.12

Количина на стоки
Достапно


Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајте го нашиот E-mail : [email protected] com .
Висок borosilicate стакло мерење на цилиндар,Капацитет 100ml,Дипломирал Стакло Мерење на Цилиндар
Надворешниот дијаметар : За 32-милиметри
Висина : Околу 245mm

Карактеристики на стоката

Класификација:
Лабораторија Цилиндар
Број На Модел На:
мерење на цилиндар 100ml
Капацитет:
100ml
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат