.

.

New
Desai Бренд Британски Стил Вистински Кожени Чевли Човек Чипка Посочи Пети Brogue Чевли Мода Свадба Чевли Машки Големина 38-43

Desai Бренд Британски Стил Вистински Кожени Чевли Човек Чипка Посочи Пети Brogue Чевли Мода Свадба Чевли Машки

DEN 2490.00
DEN 4527.84

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Функција:
Дише,Масажа
Бренд Име:
DESAI
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
YPD18
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Тип:
Brogue Чевли
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат