.

.

New
А+ 163mm*97mm 1024*600 30pin 7 инчен LCD Екран за Остриги T74SC 3G ТАБЛЕТ компјутер замена

А+ 163mm*97mm 1024*600 30pin 7 инчен LCD Екран за Остриги T74SC 3G ТАБЛЕТ компјутер замена

DEN 789.60

Количина на стоки
Достапно

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Време На Испорака :
1. Ве молиме тест предмети функција пред да го инсталирате на вашиот таблет(треба да проверите со вашиот таблет, сè е во РЕД!)
4. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

А+ 163mm*97mm 1024*600 30pin 7 инчен LCD Екран за Остриги T74 SC 3 G ТАБЛЕТ компјутер замена
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ве молиме отворете вашата машина проверете екранот на допир конектор кабел и бројот на него, пред место на цел; од една таблета може да имаат различни верзија на екранот на допир, или на LCD екранот ,ако не може да се сигурни дека ве молиме контактирајте со нас . ако не се прифати соодветен код pls не понудата . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Внимание

*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз , ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност. Кога сте примиле парцела ве молиме направете фотографија на пакетот или снимете видео кога ќе ја отворите(во случај на пакет оштетени во транзит,ние треба ова за докази во спорот. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ви благодариме за разбирањето !
1. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Карактеристики на стоката

боја:
Secondhand
Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Број На Модел На:
За Остриги T74SC 3G
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина:
7
Дел No:
За Остриги T74SC 3G
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат