.

.

New
Tcart Авто Led Светло Висока Моќност H8 H9 H10 H11 9005 9006 Висок Квалитет светла за магла за автомобили магла светилка Бесплатен превозот за Chevrolet

Tcart Авто Led Светло Висока Моќност H8 H9 H10 H11 9005 9006 Висок Квалитет светла за магла за автомобили магла

DEN 811.00
DEN 1266.72

Количина на стоки
Достапно


answer : ___________________________ note :
Здраво пријател Пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер.
Чипови : висока светла КОЧАН чип
Wattage : 30w
Извор на светлина : LED
Правец на ветер : светилка боја : ice-сина/сино/розова боја/бела/жолта боја
Автомобил Модел : 9005 9006 H8 H9 H10 H11fog светилка
функција : магла светилка/висока зрачна/низок зрак
Независно истражување и развој производство
1.Ние ги користиме COBchips, Тоа е 30w/еез. Целата сијалица има 2 чипови, навистина 30w.висока моќност.
2.Користете високи-температура отпорни на топлина алуминиум, водоотпорен изолација моќ линии и конектори. Производ топлина подобри и потрајни
3. Имаат многу штекер да се избере(9005 9006 h10 h11 h9 h8), Погодни за 95% автомобил stylings.
4.Изградена е во Постојан Струја LED Драјвер,Можат ефикасно да се спречи осветлување штрајкови, моќ извира, над
тековната, во текот напон заштита, LED живот е подолго.

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
жолта боја, Кристално сина боја, bule боја, бела боја, розова пурпурна боја
Температура На Боја:
Приклучок Тип 9005, Приклучок Тип H11, Приклучок Тип H9, Приклучок Тип H8, Приклучок Тип 9006, Приклучок Тип H10
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
9005/9006/H8/H9/H10/H11
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
Tcart
Chevrolet Модел:
CRUZE
Cruze-Година:
2011,2012
Специјални Функции:
правец на ветер
Напон:
12V/24V
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
чип кочан
Објектот Тежина:
0.2kg
правец на ветер:
светилка боја
чипови:
висока светла КОЧАН чип
Напон:
12v-24w
Wattage:
30W
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
9005 9006 H8 H9 H10 H11fog светилка
Употреба:
за магла светлина /висока зрачна/низок зрак
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат