.

.

New
Magicnight Златна Ѕвезда Батерија Управувана LED Самовила Светла Затворен String Осветлување Ноќ Светлина 2M 20 Led диоди

Magicnight Златна Ѕвезда Батерија Управувана LED Самовила Светла Затворен String Осветлување Ноќ Светлина 2M

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Овие прекрасни светла ѕвезда се совршени за draping околу огледала, mantelpieces и headboards и на Божиќ и на целата година. Се батерија управувана може да висат на овие самовила светла само за насекаде во вашиот дом, без да се грижите за заостанува кабли или има приклучок за штекер близина. На топло бела LED светилки даде мека пријатно сјај и раскошен filigree ѕвезди се создаде прекрасни сенки. Светлата се безбедни за употреба околу материјали и мебел, како на Led диоди остане кул. На дискретна јасно кабел ќе се вклопуваат во лесно со било каква околина и тенок батеријата кутија може да се подвиткано далеку од приказот со леснотија. Светлата се fabulously лесно да се работи, едноставно слајд страна на батеријата кутија исклучување, вметнете 3 x AA батерии (не се вклучени), замена на страна и да го вклучите ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ (ВКЛУЧЕНО). Можете да очекувате до 72 часа осветлување пред батерии ќе треба замена. 1 : 2 M 20 Led диоди Топло Бела Led диоди Кои Даваат Пријатно Сјај 2 : Бара 3 x AA Батерии (Не се Вклучени) 3 : Јасно Кабел & Батеријата Кутија

Карактеристики на стоката

Употреба:
празник
сертификација:
ЕМК,УЛ,FCC,CE
Гаранција:
2 години
Е Светилки Вклучени:
No
Глава Број:
20-50 глава
Празник Име:
Божиќ
Бренд Име:
MAGICNIGHT
Карактеристики:
Дома Декор
Тип На Батерија:
AA
Напон:
3V
Извор На Енергија:
Батерија
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Повод:
Спална соба
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
>30m
Должина:
300cm
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
Број На Модел На:
X6
боја:
топло бела
Извор На Светлина:
string светлина
База Тип:
самовила светлина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат