.

.

New
AVC 9CM кружни 9025 0.3 DC 12V DA09025R12L ПРОЦЕСОРОТ 4-Линија Молчи за контрола на брзината, вентилаторот за ладење

AVC 9CM кружни 9025 0.3 DC 12V DA09025R12L ПРОЦЕСОРОТ 4-Линија Молчи за контрола на брзината, вентилаторот

DEN 907.00
DEN 1008.00

Количина на стоки
Достапно


AVC 9025 9 CM круг хидраулични 4 pin PWM контрола на температурата тивка брзина фан
Имајте на ум дека кружни 9 CM фан е еднаква на квадратен 8 CM фан дупка малку во непосредна близина на дупката оддалеченост од околу 7.2 CM
P051 DA09025 R12 L
Напон : 12 V
Актуелни : 0.30 A-204
Брзина : 1000-2850rpm + 5%
Конекција : 4 Pin
Линија должина : 20.5 CM

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
AVC
Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
DA09025R12L
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Големина:
90x90x25mm
Пакет:
Yes
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат