.

.

New
BEINGWINS Автомобил Стајлинг за Форд фокус 2 2012-2014 LED taillights задните светла паркинг За Форд Фокус foglights автомобил стил

BEINGWINS Автомобил Стајлинг за Форд фокус 2 2012-2014 LED taillights задните светла паркинг За Форд Фокус

DEN 19814.00
DEN 24768.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Име На Модел:
FORD FOCUS
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Специјални Функции:
Осветлување
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Фокус-Година:
2012,2014,2013
Бренд Име:
UNOCAR
Ford Модел:
Фокус
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
6kg
Материјал Тип:
LED
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат