.

.

New
LAISUMK Жените Балерина Станови Секојдневен Чевли на Вистинска Кожа се Лизга На Балет Мека Moccasins Бела Зелена Сина Праска Маскирна

LAISUMK Жените Балерина Станови Секојдневен Чевли на Вистинска Кожа се Лизга На Балет Мека Moccasins Бела Зелена

DEN 714.00
DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5
Бренд Име:
LAISUMK
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Станови Тип:
Мокасини
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Б 668
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Декорација:
Тока
Кожа Стил:
Врежана Кожа
Пол:
Жените
Тип На Единица:
Пар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат