.

.

New
ПРО Мажите Работи Елеци Губење на Тежината Bodybuilding Ракави Т Кошули Компресија Тесни Салата Резервоарот Тело Shaper Вест за Обука

ПРО Мажите Работи Елеци Губење на Тежината Bodybuilding Ракави Т Кошули Компресија Тесни Салата Резервоарот

DEN 586.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно


ИМЕ : PRO Мажите Работи Елеци Губење на Тежината Bodybuilding Ракави Т Кошули Компресија Тесни Салата Резервоарот Тело Shaper Вест за Обука
Сезона : 2018 Лето Облека стил : Хулахопки Материјал за квалитет : Полиестер Функција : високо еластична,брз-сува,wicking Големина : M-L-XL-XXL - X XXL Сцена : обука,кошарка,трчање,јога
Големина на Табелата (ве Молиме овозможи 1-2cm грешка)
Големина
Tiled Биста(cm) Максимална Градите
Должина(cm)
Се препорачува висина
М
82 90cm
63
50kg~62.5 kg
L
86 98cm
65
60kg~72.5 kg
XL
90 106cm
68
70kg~82.5 kg
XXL
94 115cm
70
80kg~92.5 kg 3 XL 99 125cm 72 90kg~100kg
1inch=2.54 см; 1 cm=0.394 инчен

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Маглива убавина
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шема:
Маскирна
ткаенина име:
1.
Применливи сцена:
Движење
Боја:
Пеперутка
Наменет За:
младите
Главната ткаенина состав:
Spandex
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
распоред:
Тесни тип
Погоден Сезона:
Лето
Стил детали:
Печатење
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат