.

.

New
200Pcs 10x14mm Мешани Капка Цвет Дизајн Смола Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци

200Pcs 10x14mm Мешани Капка Цвет Дизајн Смола Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments

DEN 190.00
DEN 371.52

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 10x14mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Што ќе добиете за 200 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1016

Карактеристики на стоката

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H1016
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат