.

.

New
Моден Жените Ранци Висок Квалитет Мека Кожа Mochila Preppy Стил Училиште Кеси За Млади Девојки Ранци Schoolbags Кеси

Моден Жените Ранци Висок Квалитет Мека Кожа Mochila Preppy Стил Училиште Кеси За Млади Девојки Ранци Schoolbags

DEN 1374.00
DEN 1675.20

Количина на стоки
Достапно

ГОЛЕМИНА : 28*13*34 CM

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
AFULANG
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Црисс-Крстот,Писмо,Ruched,Заклучување
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Техника:
Втиснување
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
SL9051
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Preppy Стил
Се Справи Со/На Рака Тип:
Стигнале
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Капацитет:
20-35 Литарски
Тип На Објект:
Ранци
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат