.

.

New
Патник е Прирачник Џеб Патување Дневник Лаптоп Faux Кожа Покрие Обврзани Секоја Година Весник

Патник е Прирачник Џеб Патување Дневник Лаптоп Faux Кожа Покрие Обврзани Секоја Година Весник

DEN 367.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно


"Патник е Прирачник Џеб" Дневник Излет Весник Лаптоп Пакет се Вклучени ЕДЕН Лаптоп 150 Страници на Kraft Хартија Покрие Големина : 10cm x 14.5 cm Трудови Големина : 8.5 cm x 12.5 см Висок Квалитет Faux Кожа Покрие Мазна Пишување, 180 Степен Шират, Лесно да се Напише Квалитетот на Производството, Еко-Пријателски Мастило, Добро за Очи 6 Бои : Зелена, Црвена, Светло Кафена, Темно Кафена, Сина и Црна Брзо да Ракувате и Добро Спакувани

Карактеристики на стоката

боја:
Црвена, Зелена, Сина, Црна, Светло Кафена, Темно Кафена, Случаен Боја
Големина:
10cm x 14.5cm
Стил:
Спирала
Број На Модел На:
Патник е Прирачник Џеб
Бренд Име:
missmangocathy
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Со Заклучување:
No
Стил:
Гроздобер
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
Faux Кожа
Употреба:
подарок
Тип:
Дневник
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Внатрешните Страници:
150 Листови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат