.

.

New
C19 C20 Кабелот за Напојување на Серверот Моќ UPS-от Кабел C19 Женски C20 Машки напојување кабелот 3X1.5mm плоштадот Моќ Жица 16A/250V

C19 C20 Кабелот за Напојување на Серверот Моќ UPS-от Кабел C19 Женски C20 Машки напојување кабелот 3X1.5mm

DEN 255.00
DEN 287.04

Количина на стоки
Достапно


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис на производот C19-C20-180-1.5 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*1.5 mm⊃2; кислород-free) бакарна Напон : 16 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 6ft(1.8 m) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
C19-C20-180-1.5
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Индустриска Опрема
Женски Крајот Тип:
IEC
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
IEC 320
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат