.

.

New
IEC 320 C14 Машки Plug да C5 Женски Адаптер Кабел IEC 3 Pin Машки до C5 Мики.PDU ПСУ Моќ Конвертор Мозок ,30CM

IEC 320 C14 Машки Plug да C5 Женски Адаптер Кабел IEC 3 Pin Машки до C5 Мики.PDU ПСУ Моќ Конвертор Мозок ,30CM

DEN 85.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Достапно


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис на производот C14-C5-30 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислород-free) бакарна Напон : 125-250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.3 m) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
C14-C5-30
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Индустриска Опрема
Женски Крајот Тип:
IEC
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
IEC 320
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат