.

.

New
Нови Watchband За Apple Види Бенд 42mm Црна Вистинска Кожа Хривнија Тока Рака Клип Полнач за Apple Види 38mm Iwatch

Нови Watchband За Apple Види Бенд 42mm Црна Вистинска Кожа Хривнија Тока Рака Клип Полнач за Apple Види 38mm

DEN 779.00
DEN 1343.04

Количина на стоки
Достапно


Новиот Дизајн Вистинска Кожа Види Хривнија Додатоци за Apple Види Бендови 38mm 42mm Серија 1 2 3 За iwatch Рака Кожа Бенд Производи детали : Материјали : Вистинска Кожа . Затворач Тип на : Нерѓосувачки Челик Затворач Големини : 38mm и 42mm. Боја : Сива/ Brown/ Сино/ Црна. Мало Пакет : Yes. Компатибилен со : за Apple Види 38mm 42mm за Apple Sport 38mm 42mm за Apple Види Издание 38mm 42mm answer : ___________________________ Note : Само watchband само, не вклучувајќи го види.

Карактеристики на стоката

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Бренд Име:
langley
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
22cm
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
pin тока
Број На Модел На:
За Apple види
Тип На Објект:
Watchbands
38mm за apple види:
38mm watchband за apple види iwatch
42mm за apple види:
42mm watchband за apple види iwatch
Вистинска кожа watchband:
вистинска кожа watchband за apple види iwatch
боја:
Кафеава,Црна,Сина,Сива
38mm 42mm Серија 1 2 3:
38mm 42mm Серија 1 2 3 за apple да се види за iwatch
Не Падне Превозот :
поддршка пад на превозот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат