.

.

New
Zeegle Кокос Palm Beach Сценографијата Ѕид Виси Tapestry Bedspread Јога Пикник Мат Ќебе Кревет, Маса Крпа 150x130/200x150cm

Zeegle Кокос Palm Beach Сценографијата Ѕид Виси Tapestry Bedspread Јога Пикник Мат Ќебе Кревет, Маса Крпа 150x130/200x150cm

DEN 456.00
DEN 760.80

Количина на стоки
Достапно


14751
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет tapestry, исто така, совршен за дома декор.
На tapestry може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исуши
Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .
Е применливо : декоративни tapestry, tapestry; Маса крпа, троседот перници; Плажа крпа, отворено храна мат, тепих, итн.
Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

Карактеристики на стоката

Големина:
203x150cm, 150x130cm
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
правоаголник
Шема:
Плажа
Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
Tapestry
is_customized:
No
Тепих Продажба:
парче
Рамка:
No
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
Техника:
Машина Направени
дизајн:
мат
Чистење Тип:
Рака Мие, Механички Измијте
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат