.

.

New
XUNZHE 1PC Задебелена Мрежа Патент Перење Кеси Жените Градник Чорапи Кошула Гаќи долна Облека за Перење Торбичка Облека Заштитник Случај

XUNZHE 1PC Задебелена Мрежа Патент Перење Кеси Жените Градник Чорапи Кошула Гаќи долна Облека за Перење Торбичка

DEN 77.00
DEN 83.52

Количина на стоки
Достапно


XUNZHE 1 PC Задебелена Мрежа Патент Перење Кеси Жените Градник Чорапи Кошула Гаќи долна Облека за Перење Торбичка Облека Заштитник Случај

Карактеристики на стоката

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
Торби За Перење
Бренд Име:
XUNZHE
Употреба:
Санитарните
Стил:
Свитлива
Употреба:
Дома
Име:
Mesh Патент Торби За Перење
боја:
Бела
Големина:
S 30*40CM M 40*50CM L 50*60CM
Материјал:
Најлон
Употреба:
Машини За Перење Алишта За Миење Грижа Торба
Користете 2:
Долна Облека Чорапи Градник За Перење Нето Торба
Користете 3:
Измијте ги заштити торба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат