.

.

New
Кратка Црна Директно Целосно Синтетички Перика мажите Перики

Кратка Црна Директно Целосно Синтетички Перика мажите Перики

DEN 799.00
DEN 888.00

Количина на стоки
Достапно

Ако сте cratical со него ,тогаш се смета да се купи .Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако Перење Метод : 1. Правни основи не чешел косата од врвот до крајот rushly .Таму е најлесниот пребивање капа која е во можност да се прилагоди повеќето луѓе главата големина и, исто така, може да има целосно вентилација за секојдневно носење.Кога ќе го користете чешел,ве молиме да чешел косата од крајот на коса на врвот на перики постепено. Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата. за да знаете колку долго на чекаат очекуваме, или да ги менувате вашите ред, ако така сакаат.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден! За Повратни информации : Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи.Ви благодариме
CORLOR : #2
CORLOR : #4
CORLOR : #6
CORLOR : #8
топло совети : 1. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.За перики,ние веќе го прават тоа како блиски, како на сликата.otherwiser ,тоа ќе го уништи своите стилови.Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува. Додека ние не очекуваме ова се случува, ние ќе контактираат со вас. Материјал : Сите перики е Човек - Направени со висок квалитет Јапонски Monofilament врвот и Kanekalon Fiberand кој растеше синтетички влакна во човечка коса на начин кој го направи на косата, како човечка коса.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.Некои клиенти се одрази на косата на овој перики ќе падне .Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор. Состојба : Сите перики се сосема нови и никогаш не се носи .Тоа е најефикасен перики . Забелешка : Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.
Краток Мека Црна Директно Целосно Синтетички Перика мажите Перики
Pls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK или други брзо брод,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост. Кога ќе го примите перики ,ве молиме прво го носат на моделот ,а потоа го користите чешел за чешел светлина ,тогаш тоа не ќе падне откако ќе го користите . Карактеристики : 1. Поштенски : Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Или e Packet околу 10-20 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .Исплакнете ја темелно со ладна вода. Но, материјалот што е синтетички влакна. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални вештини работници! 2. Pls каже ОБЈЕКТОТ Не во коментар кога ќе го поставите цел повеќе од 10pcs.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата! 4.

Карактеристики на стоката

Протегала должина:
6inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Број На Модел На:
394
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Бренд Име:
StrongBeauty
капа изградба:
Класичен Капа
боја:
Црна
квалитет:
Одличен квалитет
Големина:
Elastic Headband that fits most head sizes and no pins or tape should
покриеност:
Еднократно,Перат, Ќе го задржи стил со користење на малку shampo изми во
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат