.

.

New
Менискус Повреда Омекнување Patellar Tendinitis Laxity Прилагодливи Медицински Долго Коленото Се Подготвуваат За Поддршка На Заеднички Апарати Стабилизатор

Менискус Повреда Омекнување Patellar Tendinitis Laxity Прилагодливи Медицински Долго Коленото Се Подготвуваат

DEN 6891.84

Количина на стоки
Достапно


......................................................................................................................
Плаќање :
Можете да ја платите вашата нарачка преку било кој начин , откако ќе ја добиете вашата исплата, ние ќе брод пакетот за вас наскоро.ако не можете да ја плати цел Успех,ве молиме контактирајте со нас,
сакате да уживате во животот !
Превозот :
Ние препорачуваме употреба Aliexpress стандард превозот, ние ќе брод за вас според кои превозот е најдобро за вашата земја, како и Сингапур пост воздух mail, Хонгконг пост воздух mail, Швајцарската Пост воздух mail,Шведска Пост, Холандија,E-пакет, Малезија Пост...и така натаму.
Превозот Време :
1)e Packet во САД : 7-15 дена
2)Кина/Хонгконг/Singapore/Швајцарската/Шведска/Netherlans/Естонија Пост Воздух Mail : Околу 15-45 работни Дена.
Девојче земјата треба девојче време.
3)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 20-60 Работни дена
4)Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
5) Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Ali Express пред да плаќаат.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Повратни информации :
1, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек
за нас.и веднаш ќе дојде до нашата продавница за да купат некој производ, повторно, ние може да ви даде попуст со кои се намалуваат
5%-10% за цена според вашата нарачка вкупниот износ ,можете да контактирате со нашата служба за корисници кои
рече ви се нашиот стар купувачот Vip Корисниците,потоа услуги на Клиентите ќе ги менувате цена, тогаш ќе го плати тоа ,ние
ќе брод во пакет да ви се приоритет.
2,ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да не ни даде негативна или неутрална
повратни информации директно, бидејќи ние навистина сакаме да ви помогне да ги реши сите проблеми,обидете се потрудиме да ви помогне.

Карактеристики на стоката

боја:
Црна
Големина:
free size
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
ble032004
Бренд Име:
blessfun
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Композитен Материјал
боја:
Црна
Големина:
бесплатни големина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат