.

.

New
Beibehang Сопствена позадина лондон архитектура ретро телевизија позадина mural дневна соба и спалната соба позадина 3d позадина

Beibehang Сопствена позадина лондон архитектура ретро телевизија позадина mural дневна соба и спалната соба

DEN 739.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно


Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе основен материјал "Блиц Сребро Платно"и следниве стандардната големина. Не ролни.
Производ Show (Прикажи) >>
Вистинските снимање
Забелешка Ние врши L "со цел да се плати во рок од 7 дена по отстранување.

Карактеристики на стоката

Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
Персонализација на било која големина позадина
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Природен Материјал Позадини
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат