.

.

New
CHIZIYO Авто Безбедност Предупредување Триаголник Безбедност Итни Рефлексивни Возило Грешка Автомобили Tripod Задно Стоп Знак Рефлектор

CHIZIYO Авто Безбедност Предупредување Триаголник Безбедност Итни Рефлексивни Возило Грешка Автомобили Tripod

DEN 275.00
DEN 331.20

Количина на стоки
Достапно


Име на Производ : задното во Комбинација Триаголник Предупредувачки Знак Тежина : 145g Пакување : OPP Производ големина : 26*26*26cm Карактеристики на Производот Во вечерните часови или во густа магла, во знак стои 30100200 метри зад расипан автомобил. Кога постои автомобил доаѓа од зад, светлина сјае на знак и знак ќе даде исклучи силна портокалова светлина да се покаже предупредување и да се спречи судир.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Рефлексивни Ленти
Бренд Име:
CHIZIYO
NO:
A398
БР.1:
80
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат