.

.

New
DWCX Автомобил Црна 10 pin Моќ Прозорецот за Префрлање Одговара за ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta Голф Tiguan Seat Altea Ibiza 3C8959857 3C8959857XSH

DWCX Автомобил Црна 10 pin Моќ Прозорецот за Префрлање Одговара за ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta Голф Tiguan Seat

DEN 587.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно

Моќ Прозорецот за Префрлање 3 C8959857 Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Jetta Голф Tiguan Seat Altea Ibiza
Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Пластични & Метал Големина : прибл. 10.5x4.2x5.3cm(4.1 × 1.7x2.1inch)(Dxšxv) Број на Порти : 10 игла Производителот Дел Број : 3 C8959857 Осветленост Дел Број : 3 C8 959 857 Друг Дел Број : 3 C8959857 XSH Објект се вклучени : 1 x Лево Господар Страна на Прозорецот се Префрлите Компатибилен Со :
Одговара за Seat Altea(5 P1) 2005-2006 година, 2010-2012 година
Одговара за Seat Altea XL(5 P5,5 P8) 2008, 2010-2015
Одговара за Seat Ibiza V(6 J5) 2008-2015
Одговара за Седиште Леон(1 P1) 2008-2015
Одговара за Седиште Толедо III(5 P2) 2004-2006
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Amarok(2h_,S1b) 2011-2016
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф V(1 K1) 2005-2007
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф V Варијанта(1 K5) 2007
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Golf VI(5 K1) 2010-2013
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Golf VI Варијанта(AJ5) 2010-2013
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta III(1 K2) 2005-2010
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat(362) 2010-2014
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat(3 C2) 2006-2010
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Alltrack(365) 2012-2014
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant(365) 2010-2014
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant(3 C5) 2006-2010
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC(357) 2009-2012
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 2006-2009
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan(5 N_) 2009-2015
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
3) Само се вклопуваат за LHD модел на автомобил.
Производ Димензија :
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Карактеристики на стоката

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Зајакот
Зајакот-Година:
2006 година
Бренд Име:
DWCX
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
2006 2007 2008 2009
Име На Модел:
3C8959857
Објектот Должина:
10.5cm
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Висина:
5.3cm
Објектот Тежина:
0.075kg
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Производителот Дел Број:
3C8959857
Осветленост Дел Број:
3c8 959 857
Другиот Дел Број:
3C8959857XSH
одговара 1:
за Seat Altea XL(5P5,5P8) 2008 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Се вклопат 2:
за Seat Ibiza V(6J5) 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Одговара 3:
за Seat Altea XL(5P5,5P8) 2008 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Одговара 4:
за Седиште Леон(1P1) 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Одговара 5:
за Седиште Толедо III(5P2) 2004 2005 2006
Одговара 6:
за ФОЛКСВАГЕН Голф V(1K1) 2005 2006 2007
Одговара 7:
за ФОЛКСВАГЕН Голф V Варијанта(1K5) 2007
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат