.

.

New
5 Бои Стп Кожа Рачно Изработени Кука Нараквици 42cm Прилагодлива Големина Лист Pendant Хривнија Јаже, Верига Рачно Ткаени Алки Накит

5 Бои Стп Кожа Рачно Изработени Кука Нараквици 42cm Прилагодлива Големина Лист Pendant Хривнија Јаже, Верига

DEN 111.00
DEN 158.40

Количина на стоки
Достапно


Материјал : кожа стп
Боја : 5 бои
Големина : 42*0.3 цм, прилагодлив
Пакет : OPP вреќа

Карактеристики на стоката

Должина:
17cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Лесно-кука
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ТОМ ЈАНГ
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
a647
Обликотшема:
no
Компатибилност:
гроздобер хривнија
Функција:
вистинска кожа хривнија
Материјал:
Вистинска Кожа
боја:
5 бои
Големина:
42cm, adjustable
Пакет:
OPP вреќа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат