.

.

New
Лето Долг Одговараат Вест Жените Abrigo Mujer Домот, Канцеларијата Дами Вест Ракави Сиво Црна Waistcoat Јакна Џебови Грб C4199

Лето Долг Одговараат Вест Жените Abrigo Mujer Домот, Канцеларијата Дами Вест Ракави Сиво Црна Waistcoat Јакна

DEN 1187.00
DEN 2198.40

Количина на стоки
Достапно


2018 Пролет Лето Долг Одговараат Вест Жените Abrigo Mujer Домот, Канцеларијата Дами Вест Ракави Сиво Црна Waistcoat Јакна Џебови Грб
Measurment Во ЦМ
Големина(CM) Биста Должина Рамо S 88 90 34 М 92 91 36 L 96 92 38 XL 100 93 40
Топло прашува :
1.Поради осветлување и прикажување причини, малку боја разликата е нормално ,ве молам прости
2.Поради различни мерни методи, таму ќе биде 1-3 см грешка е нормален феномен
3. Нашата големина е азија големина нормално помали од НАС големина
4.Pls ја искористам за момент да се провери големината на табелата,ако не сте сигурни за големината детали
5.1 cm = 0.39 инчи 1inch=2.54 см
6.Единица : cm

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Отворете Бод
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
biktble
Број На Модел На:
C4199
Стил:
Канцеларијата Дама
Облека Должина:
Долго
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима Грб,Вест жени
Пол:
Жени,жени,девојки,жени,мајка и ќерка
Жените Облека:
Colete Feminino,Veste Femme,Chaleco Mujer
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат