.

.

New
Бесплатен Превозот 2017 Нови Пристигнување Жени Секси Топла Розова Посочи Пети се Лизга на Свила Партија Поставен Пумпи Висока Пета Свадба Чевли за Дами

Бесплатен Превозот 2017 Нови Пристигнување Жени Секси Топла Розова Посочи Пети се Лизга на Свила Партија Поставен

DEN 3738.00
DEN 6336.00

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопинг
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Големина На Табела :
Производ покажува :
Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.
Превозот време : Кина Пост(8-26 дена, EMS(5-10 дена),DHL(3-7 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.
Размена
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме. Ако било неисправни или квалитетот проблем на предмети што се, можете да ги испратите назад во рок од 5 дена ќе добиете со тоа оригинални condtions за замена или рефундирање, и откако ќе ја прими стоката, ние може да го препрати на нови една за вас, или да направи реконструкција.
Но, купувачот ќе биде одговорност за дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feed врати е многу важно за нас. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објект и услуга.
Ако имате било какви проблеми со нашиот предмет или услуга, pls контактирајте со нас прво, пред да се потврди приемот и остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите!

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Број На Модел На:
A079
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dipsloot
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Горниот Материјал:
Свила
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат