.

.

New
8SEASONS Цинк Легура Нога Ѕвона Anklets Мода Нога Накит Додатоци Плажа Anklet Свадба Бос Sandles 22cm, 1 КОМПЈУТЕР

8SEASONS Цинк Легура Нога Ѕвона Anklets Мода Нога Накит Додатоци Плажа Anklet Свадба Бос Sandles 22cm, 1 КОМПЈУТЕР

DEN 192.00
DEN 243.36

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : )
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време. Ви благодариме за вашата поддршка! -Плаќање Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Aliexpress Зачувам преку Visa,master Card,QIWI,Wstern Унија,и Банкарски Трансфери. -Превозот Секој ред се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, каде и да го достигне секој клиенти рака.
-Повратни информации Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да контакт кога се сретне некој проблем, ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, како и сите несреќи ќе се реши .

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
WS125111
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Должина:
22cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат