.

.

New
ABS опашка крило покривот стакло заден црна спојлер за kia K5 оптима план за 2011-2015 со дополнителни кочница светлина

ABS опашка крило покривот стакло заден црна спојлер за kia K5 оптима план за 2011-2015 со дополнителни кочница

DEN 5469.00
DEN 6076.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Спојлери
Оптима-Година:
2012,2014,2011,2015,2013
Име На Модел:
КИА Оптима K5
Објектот Ширина:
20inch
Kia Модел:
Оптима
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
90inch
Модел Година:
План за 2011-2015
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Објектот Тежина:
2.5kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Производителот Дел Број:
NO
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат