.

.

New
5XL жените пролет и лето мода домот plaid маица кошула со висок квалитет долги ракави секси блузи XL жените нова секси лабава

5XL жените пролет и лето мода домот plaid маица кошула со висок квалитет долги ракави секси блузи XL жените

DEN 697.00
DEN 810.24

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Јака:
Плоштад Јака
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Бренд Име:
Airuiqing
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
C120
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Главната ткаенина состав:
Памук
Стил:
Слатка
Шема:
Gewen
style2:
Cardigan
Sleeve:
Долг Ракав
Тип Верзија:
телото поправка
Yichang:
Во Долга Секција (65cm < Должина = 80см)
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL
Стил Тип:
Свеж и сладок
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат