.

.

New
5pcs/многу Издржливи Дијамант Мелење Брус Вежба Битови 4mm Мелење Дијаметар За Ротари Алатка Пневматски Гравирање Пенкало Електрична Мелница

5pcs/многу Издржливи Дијамант Мелење Брус Вежба Битови 4mm Мелење Дијаметар За Ротари Алатка Пневматски Гравирање

DEN 70.00
DEN 108.00

Количина на стоки
Достапно


HW0002396
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Дијамант
Боја : Сребрена
Вкупна должина : околу. 45mm
Мелење дијаметар : прибл. 4mm
Месо тело со дијаметар : прибл. 3мм
Должина на Мелење : прибл. 10мм
Функција :
Легура electroplated дијамант мелење род мелница.
Висока јакост и цврстина.
Парична казна изработка, лесно пескарење.
Издржливи во употреба.
Се користи за мелење, мувла обработка и поправка, камена резба дете, врежан, линија за сечење, брусење, гравирање, жад резба, гравирање на стакло, чистење на кастинг, фалсификување, заварување парчиња на флеш, burrs, заварување. Забите мелење. Различните машински делови chamfering и жлебот за обработка. Цевка чистење, дупка и површина по завршувањето машини делови.
Може да биде инсталирана за употреба на електрична мелница, гравирање машина, пневматски гравирање пенкало.
Пакет се вклучени :
5 x Дијамант Вежби
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
4 Дијамант Мелење Вежба
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Mayitr
is_customized:
Yes
Материјал:
дијамант
Тип:
Други
Употреба:
Метал Дупчење
Должина:
Прибл. 45mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат