.

.

New
само.биде.никогаш жените зима Т-маица плус големина фланелен боксери сомот згусне хип хоп harajuku корејски streetwear обичните панк графички tees

само.биде.никогаш жените зима Т-маица плус големина фланелен боксери сомот згусне хип хоп harajuku корејски

DEN 895.00
DEN 1627.20

Количина на стоки
Достапно


САМО.БИДЕ.НИКОГАШ не бренд се фокусира на модата хип-хоп стил жените облека.
Таа е сиромашни да купат додава и искрено да се покаже новина производи со голема цена.
Го почитува оној кој го додадете во омилени продавница ќе уживате повеќе цена исклучите обично.
САМО.БИДЕ.НЕ ,НЕ ФАЛСИФИКАТОР ПОЧЕТНА СРЦЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ НАПРЕД!
големината на T-shirt : должина(58cm),биста(100cm),ракав(55cm),рамо(41cm) ако ви се допаѓа,ќе ве молам додадете мојата продавница во листа на желби и споделување на повеќе. За било какви прашања,само се чувствувам како дома да ме контактирате.

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
855
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Фланелен
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Стил:
Хип Хоп
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
само.биде.никогаш не
Облека Должина:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат