.

.

New
ChengHaoRan Нова Жешка Продажба на Црна 3 Пина IEC320 C14 Влезот Моќ Plug AC Штекер 10A 250V

ChengHaoRan Нова Жешка Продажба на Црна 3 Пина IEC320 C14 Влезот Моќ Plug AC Штекер 10A 250V

DEN 18.00
DEN 21.12

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Карактеристики на стоката

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
ChengHaoRan
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Број На Модел На:
АД-004
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат