.

.

New
LI LOYE Granny везана Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Rhinestones Мозаик 5D Дијамант Везови Мачка Оркестарот Сликарство FZ687

LI LOYE Granny везана Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Rhinestones Мозаик 5D Дијамант Везови Мачка Оркестарот

DEN 483.00
DEN 680.16

Количина на стоки
Достапно

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе. Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Боја Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години.Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал).Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме contactus Продавница линк :

Карактеристики на стоката

Големина:
35X25CM, 40x30cm, 50x40cm, 65x50cm, 70x55cm, 85x65cm
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
Li Loye
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Дупчење Област:
дијамант облик:
плоштад дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат