.

.

New
10PCS природните камила коска се тркалезни и мазни со монистра DIY хривнија додатоци.Дупка 1.5 mm

10PCS природните камила коска се тркалезни и мазни со монистра DIY хривнија додатоци.Дупка 1.5 mm

DEN 204.00
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно


Боја : ecru
Материјал : Природни коска
Големина : 6mm 8мм 10мм
Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ
П : Што е конверзија помеѓу инчен и mm?
A : 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.04 инчен
Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови по ред.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15-25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до повеќе од 30 дена.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150, ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS(3-7 дена) и подарок.
100% Гаранција. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.
Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Ви благодариме.
Вашето задоволство, нашите извршување.Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка, Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.

Карактеристики на стоката

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
QIANZHIYUN
Број На Модел На:
luo030
Материјал:
Коска
Објектот Тежина:
1.15g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат