.

.

New
2018 Нова Светлина Мазна Златна Боја Алуминиумски Триаголник Шупливи Студ Обетки Широк Tassel Обетки Изјава Brincos Лак Дизајн Hotsale

2018 Нова Светлина Мазна Златна Боја Алуминиумски Триаголник Шупливи Студ Обетки Широк Tassel Обетки Изјава

DEN 99.00
DEN 109.92

Количина на стоки
Достапно


2018 Нова Светлина Мазна Златна Боја Алуминиумски Триаголник Шупливи Студ Обетки Широк Реси Обетки Изјава Brincos Лак Дизајн Hotsale
Големина : Length11 CM

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HLE215
Обликотшема:
триаголник
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Бренд Име:
WHLYING
боја:
злато боја
Пакет:
1 пар/opp вреќа
дизајн:
tassel обетки
Стил:
Триаголник Шупливи Студ Обетки
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат