.

.

New
25rolls/торба Накит Наоди Stringing Материјали Faux Велур Мозок, Мешана Боја, 3x1.5mm; за 5m/roll

25rolls/торба Накит Наоди Stringing Материјали Faux Велур Мозок, Мешана Боја, 3x1.5mm; за 5m/roll

DEN 604.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно


Faux Велур Мозок, Мешана Боја
Големина : околу 3мм широк, 1.5 mm дебел; за 5m/roll, 25rolls/торба.
Faux велур кабелот најчесто се користи за разни додатоци и облека цел. Сигурно ќе се најде еден кој е погоден за вашиот дизајн концепт. Ние, исто така, нуди и други одличен избор на тема и мозок, која е достапна во разни додатоци заврши.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
LW-R003
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Тежина:
371g
Производ Карактеристики:
мешана боја
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Должина:
500cm
Објектот Висина:
0.15cm
Објектот Ширина:
0.3cm
Материјал:
Велур
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат