.

.

New
14 во 1 Заварување Совет Почиста Сечење на Млазницата Игли Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Reamers FGHGF

14 во 1 Заварување Совет Почиста Сечење на Млазницата Игли Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Reamers FGHGF

DEN 91.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако сте незадоволни со вашите објекти, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Спецификација :
Бренд нови
Боја : како на сликата покажува
13 Pcs Совет број : 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26
Вежба Големина : 77-76, 75-74, 73-71, 70-68, 67-65, 64-62, 61-60, 59-58, 57, 56, 55-54, 53-52, 51-49
Случај Големина : години : 10. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.43"
На заварување на електрични Кислород-Ацетилен факел совет почиста е наменет за употреба за чистење на сечење и заварување совети за кислород-ацетилен факели
Се користи за чистење заварување и сечење млазници да се врати на млазницата перформанси
Доаѓа со 13 парчиња научно дизајниран reamers и еден случај
Пакет се вклучени :
1x 14-во-1 заварување совети почиста
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0. благодарение Наплата
1. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Но треба плати дополнителни превозот надомест.5-1cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
FGHGF
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Заварување Млазници Почиста
is_customized:
Yes
Забите тип:
Среден-заби
Датотека Намалување Тип:
Еден намали
Тип:
Заварување Млазници Почиста
Материјал:
Високо Квалитетен материјал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат