.

.

New
Минималистички Модерна Не-плетени Крпа Гардероба Плакарот Виткање Голема Гардероба DIY Засилување Облека Складирање Кабинет

Минималистички Модерна Не-плетени Крпа Гардероба Плакарот Виткање Голема Гардероба DIY Засилување Облека Складирање

DEN 2396.00
DEN 4991.04

Количина на стоки
Достапно


Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!

Карактеристики на стоката

Тип:
Спалната Соба Мебел
Специфични Употреба:
Гардероба
Општа Употреба:
Дома Мебел
Укината:
Yes
Инсталација Метод:
собранието
Стил:
Модерен Минималистички
Број На Модел На:
HH3600
Место на Потекло:
Кина
Фиока Број:
4
Завршува Материјал:
Платно
Изглед:
Модерна
Големина:
170*105*45CM
Бренд Име:
LEHUOSHIGUANG
Шема:
како слика се прикажани
Начин На Отворање И Затворање На:
Лизгачки Врати Долу
is_customized:
Yes
Материјал:
Не-плетени
Не-плетени Плакарот:
Гардероба Направени Од Ткаенина
Гардероба:
Плакарот
крпа гардероба плакарот:
Ткаенина Гардероба Плакарот
ткаенина гардероба:
Кабинетот Платно
Преносни Кабинет:
виткање кабинет
Повод:
Соба,Спална соба,Деца'room,Училиште
гардероба плакарот мебел:
Дома Мебел
гардероба плакарот:
голем гардероба плакарот
Карактеристики:
Водоотпорен,Прашина-доказ,Влага-доказ,Мултифункционален
DIY Собрание:
Лесно да се инсталира
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат